top of page

Polityka Prywatności

obowiązująca od 24 maja 2018 r.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą Polityka Prywatności, która określa, w jaki sposób dbamy o dane osobowe i prawa naszych klientów, stosując się do RODO, Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Korzystając z elektronicznego formularza do zapisów (dostępnego na stronie academy.charatonik.com lub otrzymanego inną drogą linku do w/w formularza) , zgłaszając się na zajęcia drogą emailową na adres academy@charatonik.com lub telefonicznie pod numerem 514 245 806 lub 605 417 258, akceptujesz poniżej opisane zasady stworzone w celu realizacji zgodnego z prawem, rzetelnego i przejrzystego przetwarzania Twoich danych osobowych w trakcie korzystania z naszych usług.

1. Administrator

Administratorem danych osobowych jest Charatonik Academy rozumiane jako:

 

Charatonik Academy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Skarbowców 89c/a, 53-026 Wrocław reprezentowane przez Katarzynę Charatonik

telefon: 728 258 408/514 245 806

email: kasia@charatonik.com


 

W razie pytań dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci praw, skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość na adres academy@charatonik.com .

2. Gromadzenie danych osobowych oraz ich przetwarzanie

Administrator gromadzi dane osobowe przekazywane mu bezpośrednio za pomocą formularza online do zapisów na podstawie dobrowolnie wyrażonej przez użytkownika zgody, przekazane drogą emailową na adres academy@charatonik.com lub telefonicznie podczas procesu zapisów na zajęcia.

Dane osobowe są wprowadzane do bazy kontaktów administratora i mogą być przetwarzane w celach marketingowych oraz wysyłania do użytkowników informacji handlowych drogą elektroniczną.

Przetwarzanie danych osobowych niezbędne jest do zawarcia i wykonania umowy z Charatonik Academy.

3. Okres przechowywania danych osobowych

Dane osobowe przekazywane za pomocą formularzy online będą przechowywane przez administratora do chwili wycofania zgody przez użytkownika. Dane osobowe przekazywane drogą emailową lub telefoniczną będą przechowywane przez rok od ich zgłoszenia lub wygaśnięcia umowy.


 

4. Odbiorcy danych osobowych

Z uwagi na sposób prowadzenia działalności dane osobowe mogą być powierzone do przetwarzania dobieranym z najwyższą starannością podmiotom zewnętrznym w postaci podwykonawców lub podmiotów świadczących usługi informatyczne, hostingowe, doradcze, księgowe, płatnicze, prawnicze, pocztowe, kurierskie na rzecz Charatonik Academy, a to na podstawie odrębnie zawartych umów, w których ww. podmioty zobowiązane są do zapewnienia bezpieczeństwa danych wymaganego przepisami RODO.

5. Twoje prawa dotyczące danych osobowych

W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych, przepisy o ochronie danych gwarantują Ci szereg praw:

  • dostępu do tych danych,

  • sprostowania tych danych,

  • usunięcia tych danych,

  • przeniesienia tych danych,

  • ograniczenia przetwarzania tych danych.

Dodatkowo przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie tych danych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Przysługuje Ci także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby marketingu bezpośredniego.

W celu skorzystania z wyżej wskazanych praw, należy skontaktować się z nami, wysyłając wiadomość pod adres academy@charatonik.com .

6. Bezpieczeństwo Twoich danych osobowych

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo Twoich danych osobowych. Stosujemy nowoczesne rozwiązania chmurowe, programy antywirusowe, Firewall, zabezpieczamy nasze telekomunikacyjne urządzenia końcowe hasłem.

 

7. Zmiany w Polityce Prywatności

Stosownie do potrzeb możemy zmieniać i uzupełniać Politykę Prywatności. O wszelkich zmianach lub uzupełnieniach poinformujemy Cię mailowo lub na stronie internetowej Szkoły.

_edited.png


Jesteśmy dla Was


Pon-Pt 9.00-17.00


+48 728 258 408

Angielski dla dzieci i młodzieży

bottom of page