top of page

O nas

_DSC0996.jpg

Szkoła Charatonik Academy powstała, aby stworzyć miejsce, gdzie dzieci i młodzież będą mogli uczyć się języka angielskiego w ciekawy, angażujący i interesujący sposób w bezpiecznej, sprzyjającej nauce atmosferze.

Naszym celem jest, aby szkoła Charatonik Academy była miejscem bezpiecznym dla dzieci i młodzieży oraz gdzie naturalne są:

sympatia, szacunek i zrozumienie.

 

Misja

Naszą misją jest, aby zapewnić dzieciom i młodzieży naukę języka angielskiego na najwyższym poziomie z uwzględnieniem ich potrzeb nie tylko językowych, ale również emocjonalnych. Chcemy, aby nauka była efektywna i jednocześnie, aby dla dzieci był to atrakcyjnie spędzony czas w gronie rówieśników. Oprócz nauczania języka i poszerzania kompetencji językowych, chcemy przekazywać nasze wartości. Wierzymy głęboko, że współpraca, relacja, wzajemny szacunek i odpowiedzialność to wartości, które dodatkowo wzbogacą rozwój młodych ludzi i będą stanowić wspaniały fundament w dorosłym życiu.

_DSC1008.jpg
Wizja
_DSC1004.jpg

Dążymy do tego, aby nasza szkoła stała się najlepszą na rynku lokalnym. Poprzez wzbogacanie naszego programu o rozwój kompetencji miękkich zgodnych z naszymi wartościami, uczymy umiejętności takich jak: współpraca i komunikacja w zespole, wyrażanie opinii i krytyczne myślenie, szacunek wypowiedzi i odpowiedzialność, relacja i sprawczość. Chcemy, aby nasi uczniowie utożsamiali szkołę Charatonik Academy z miejscem rozwoju w przyjaznej atmosferze, gdzie język jest narzędziem nie celem.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy na kurs

Jeśli podoba Ci się nasza misja, wierzysz w naszą wizję, już dziś wypełnij formularz zgłoszeniowy i zapisz swoje dziecko na najlepszy angielski we Wrocławiu.

_edited.png


Jesteśmy dla Was


Pon-Pt 9.00-17.00


+48 728 258 408

Angielski dla dzieci i młodzieży

bottom of page