top of page

Sprawdź, co mówią o nas nasi klienci

Dorota P.

"To, że dziecko chętnie chodzi na zajęcia i lubi swoją lektorkę, chętnie odrabia zadania domowe i opowiada o lekcjach to najlepsza ocena dla zespołu! "

Drugi rok nauki języka angielskiego w Charatonik Academy za nami. Zaangażowanie lektorek, super pomysły na prowadzenie zajęć w różnych formach oraz szybka reakcja na covidowe warunki, które na wszystkich wymusiły zajęcia zdalne to plusy szkoły. Ani na moment nie było przerwy w nauce, a dodatkowo zdalnie można było uczestniczyć w przypadku choroby nawet wtedy, gdy reszta uczyła się już stacjonarnie! To, że dziecko chętnie chodzi na zajęcia i lubi swoją lektorkę, chętnie odrabia zadania domowe i opowiada o lekcjach to najlepsza ocena dla zespołu! Brawo Wy! I oczywiście do zobaczenia w następnym roku szkolnym! :)

Sylwia Bielerzewska

"Zaskakujcie nasze dzieci dalej swoimi pomysłami. Brawo Wy."

Moja opinia na temat Academy Charatonik -12 na 10. Świetna kadra. Młode lektorki, które mają dobry kontakt z uczniami. W pełni zaangażowane, pełne pomysłów, aby zajęcia były ciekawe i zaskakujące. Moje dzieci chętnie uczęszczają na zajęcia. Nawet w locdownie zajęcia prowadzone są z pełnym profesjonalizmem. Ciągłość zajęć zapewnia dzieciom nieustanne odkrywanie języka angielskiego. Można tak wymieniać pozytywy w nieskończoność, ale nie odda to w pełni obrazu profesjonalizmu. Zaskakujcie nasze dzieci dalej swoimi pomysłami. Brawo Wy.

Magda Niebudek

"Po dwóch latach nauczania widać świetne efekty. "

Bardzo dobra szkoła językowa, duży profesjonalizm, ciekawie prowadzone zajęcia, zabawy, wysoki poziom nauczania. Po dwóch latach nauczania widać świetne efekty. Duża efektywność zajęć pomimo pandemii. Bardzo polecam:)

Katarzyna Sobolewska

"Wielkim atutem dla mnie jako rodzica jest bieżący przepływ informacji"

Charatonik Academy to miejsce tworzone przez osoby z pasją. Nauka przez zabawę powoduje, że dzieci uczestniczą w zajęciach z radością i zaangażowaniem. Wielkim atutem dla mnie jako rodzica jest bieżący przepływ informacji, regularne informowanie o postępach i pracy dzieci podczas lekcji. Ogromny plus za kreatywność i podejście Lektorek do zajęć on-line w czasie pandemii. Z całą pewnością będziemy kontynuować przygodę z j. angielskim w Charatonik Academy!

Małgorzata M.

"Pani Kasia Charatonik zawsze potrafi dobrać formę zajęć do ucznia i ma bardzo dobrą intuicję co do ucznia."

Bardzo polecam szkołę Charatonik Academy .. moje dzieci uczą się w niej już kilka lat. Bardzo podoba mi się ciekawy sposób prowadzenia zajęć, dużo konwersacji i powtarzania słówek i zwrotów na lekcji. Bardzo fajne, przyjazne dzieciom lektorki (Pani Kornelio bardzo dziękuję za pracę z moimi synami w tym roku). Rodzic dostaje szczerą informację zwrotną o postępach dzieci. Pani Kasia Charatonik zawsze potrafi dobrać formę zajęć do ucznia i ma bardzo dobrą intuicję co do ucznia.

Jolanta D.

"(...)Charatonik Academy dba o poziom nauczania, lektorzy są bardzo wymagający - dając w zamian wysoki poziom nauczania i przyjazne nastawienie do ucznia.

Polecam z całą odpowiedzialnością - moja córka korzysta z lekcji języka angielskiego od 5 lat w tej szkole: doskonale mówi po angielsku, gramatyka również na najwyższym poziomie. Mam doświadczenie z inną szkołą językową - po roku „nauki” moje dziecko ledwo „składało” proste zdania, a o gramatyce nie miało w ogóle pojęcia… Natomiast Charatonik Academy dba o poziom nauczania, lektorzy są bardzo wymagający - dając w zamian wysoki poziom nauczania i przyjazne nastawienie do ucznia. Każdy jest traktowany indywidualnie, rodzic na bieżąco ma informacje o postępach dziecka, a w razie potrzeby istnieje możliwość ustalenia sposobu nauczania/zadań w przypadku jakiś problemów z nauką. Właścicielka bardzo dba o jakość oferowaną uczniom- zresztą sama również prowadzi zajęcia. Jeśli zależy Ci aby Twoje dziecko dobrze mówiło po angielsku i odnajdywano się bez problemów w „sytuacjach językowych” - polecam! Nie żałuje ani jednej złotówki wydanej na nauczanie;)

Agata Rydzewska

"Doceniamy również Państwa zaangażowanie w zdalny tryb nauki podczas lockdownów, by utrzymać ciągłość pracy i wysoki poziom."

Oczywiście, jak najbardziej rekomenduję Państwa szkołę językową, mamy same dobre wrażenia ze współpracy z Charatonik Academy.

Michał po każdym roku nauki czyni widoczne postępy i chętnie wraca na zajęcia w kolejnym cyklu. Bardzo podobały mu się lekcje z panią Lauren, praca z native speakerem zmuszała go także do większej uwagi i pracy nad sobą.

Doceniamy również Państwa zaangażowanie w zdalny tryb nauki podczas lockdownów, by utrzymać ciągłość pracy i wysoki poziom.
Będziemy wracać :)

Z poważaniem,
Agata Rydzewska

Anna K.

"Chwalę Panie za zaangażowanie i ogromne chęci do pracy z dziećmi, za ich cierpliwość i urozmaicone zajęcia. "

Bardzo dziękujemy za kolejny rok nauki języka angielskiego. Gratuluję Pani wspaniałego zespołu Pań nauczycielek - często zmieniała nam się Pani nauczycielka, ale zarówno Pani Kornelia jak i Pani Martyna są świetne. Chwalę Panie za zaangażowanie i ogromne chęci do pracy z dziećmi, za ich cierpliwość i urozmaicone zajęcia.
Osobiście dziękuję Pani, Pani Kasiu za pomoc metodyczną w sytuacjach przykrych mojemu Synowi, dziękuję za rozmowę dotyczącą problemu oraz ogólną rozmowę z dziećmi dla wyjaśnienia sytuacji. Dla mnie jako matki było to bardzo ważne.
I jeszcze jedno słowo odnośnie samej nauki - dzięki bogatemu słownictwu jakie dzieci poznają na lekcjach w Charatonik Academy oraz dobrze wytłumaczonej gramatyce, Mój Syn czuł się na siłach wziąć udział w organizowanym przez szkołę konkursie z języka angielskiego . Konkurs "Mistrz słówek" miał trzy etapy. Syn doszedł do trzeciego tj. do ścisłego finału. Jestem z niego bardzo dumna :)

Z poważaniem
Anna K.

Anna Urbasek-Dudzik

"ja doceniam Akademię Charatonik za precyzyjną umowę  i  jej konsekwentną realizacje"

Dlaczego po raz kolejny podjęłam decyzję o kontynuowaniu przez syna nauki języka angielskiego  w Akademii Charatonik ? Przede wszystkim dlatego, że on sam czuje , że  robi ogromne postępy, że oswaja się z gramatyką i testami ośmioklasisty w bezstresowy i zarazem skuteczny sposób, że w przyjemnej atmosferze łatwiej przyswaja się wiedzę ( tu ukłon w stronę Pani Lauren za ogromne zaangażowanie i fachowość)  I marzy mu się szkoła w której nauka wszystkich przedmiotów byłaby taka jak w Akademii Charatonik . Natomiast ja doceniam Akademię Charatonik za precyzyjną umowę  i  jej konsekwentną realizacje , za elastyczność nauczania dostosowaną do warunków epidemicznych ( zdalne , hybrydowe , stacjonarne ) , za ciekawy autorski program nauczania , za stały kontakt z lektorem, który szczegółowo informuje o postępach ucznia , za dostęp poprzez aplikacje do informacji o aktualnie omawianych przez uczniów na zajęciach zagadnieniach,      za efektywne przygotowywanie do egzaminów  i zewnętrznych . W tych niepewnych czasach jestem pewna,  że kolejny rok w tej szkole  przyczyni się do dalszego rozwoju językowego mojego dziecka  .   Gratuluje stworzenia takiej szkoły językowej na mapie Wrocławia ! pozdrawiam, Anna Dudzik

Wypełnij formularz zgłoszeniowy na kurs

Jeśli podoba Ci się nasza misja, wierzysz w naszą wizję, już dziś wypełnij formularz zgłoszeniowy i zapisz swoje dziecko na najlepszy angielski we Wrocławiu.

_edited.png


Jesteśmy dla Was


Pon-Pt 9.00-17.00


+48 728 258 408

Angielski dla dzieci i młodzieży

bottom of page