top of page

O nas

Szkoła Charatonik Academy powstała, aby stworzyć miejsce, gdzie dzieci i młodzież będą mogli uczyć się języka angielskiego w ciekawy, angażujący i interesujący sposób w bezpiecznej,

sprzyjającej nauce atmosferze.

Naszym celem jest, aby szkoła Charatonik Academy była miejscem bezpiecznym dla dzieci i młodzieży oraz gdzie naturalne są:

sympatia, szacunek i zrozumienie.

Misja
_DSC0991.jpg

Naszą misją jest, aby zapewnić dzieciom i młodzieży naukę języka angielskiego na najwyższym poziomie z uwzględnieniem ich potrzeb nie tylko językowych, ale również emocjonalnych. Chcemy, aby nauka była efektywna i jednocześnie, aby dla dzieci był to atrakcyjnie spędzony czas w gronie rówieśników. Oprócz nauczania języka i poszerzania kompetencji językowych, chcemy przekazywać nasze wartości. Wierzymy głęboko, że współpraca, relacja, wzajemny szacunek i odpowiedzialność to wartości, które dodatkowo wzbogacą rozwój młodych ludzi i będą stanowić wspaniały fundament w dorosłym życiu.

Wizja

Dążymy do tego, aby nasza szkoła stała się najlepszą na rynku lokalnym. Poprzez wzbogacanie naszego programu o rozwój kompetencji miękkich zgodnych z naszymi wartościami, uczymy umiejętności takich jak: współpraca i komunikacja w zespole, wyrażanie opinii i krytyczne myślenie, szacunek wypowiedzi i odpowiedzialność, relacja i sprawczość. Chcemy, aby nasi uczniowie utożsamiali szkołę Charatonik Academy z miejscem rozwoju w przyjaznej atmosferze, gdzie język jest narzędziem nie celem.

Wartości

WSPÓŁPRACA – współpraca oznacza wspólne rozwiązywanie problemów, dzielenie się pomysłami, materiałami, zastępstwa w potrzebie, pomoc innym lektorom. Współpraca to również praca ‘z’ nie ‘dla’ przełożonego i podejmowanie działań na rzecz rozwoju szkoły i zwiększenia liczby kursantów.


ZAANGAŻOWANIE – zaangażowanie oznacza pracę w zespole, punktualne stawianie się w pracy, wykonywanie swojej pracy profesjonalnie, starannie i terminowo, chęć uczestnictwa w spotkaniach lektorskich, szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych jak również pomoc właścicielowi w czynnościach dotyczących szkoły takich jak: promocja, reprezentowanie szkoły, dbanie o wygląd i porządek.

_DSC1092.jpg

RELACJA – relacja jest wartością w naszej szkole, ponieważ przywiązujemy wagę do długoletniej współpracy opartej na szacunku, przyjaźni i zaufaniu, szczerym komunikowaniu i rozmowie, jak również uczciwym i empatycznym podejściu do klientów. To również chęć do budowania pozytywnej atmosfery w pracy i klasie, chęć spotkań rozwojowych i towarzyskich, które prowadzą do wieloletniej relacji.

 

ODPOWIEDZIALNOŚĆ I DOTRZYMYWANIE OBIETNIC– odpowiedzialność to szczególna wartość, gdyż pracując z dziećmi jesteśmy odpowiedzialni za nie w czasie trwania zajęć. To dbałość o ich zdrowie i życie oraz umiejętność przewidzenia sytuacji, które mogą być niebezpieczne. Odpowiedzialność to również dotrzymywanie danego słowa i świadomość podjętego zobowiązania na określony czas. To również stawianie siebie jako osoby podejmującej świadome, dorosłe i odpowiedzialne decyzje, które mają pozytywny wpływ na pracę szkoły.

Skontaktuj się z nami

Nr telefonu

728 258 408

514 245 806

Email

Social Media

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram
_edited.png


Jesteśmy dla Was


Pon-Pt 9.00-17.00


+48 728 258 408

Angielski dla dzieci i młodzieży

bottom of page