top of page
Półkolonie letnie (Zdjęcie w tle na Facebooka) (4).png
W świecie czarodziejów (5).png

Witamy w świecie magii i czarów 🧙
Dołącz do grupy adeptów w Szkole Magii i naucz się podstaw profesji czarodzieja :)
Aby ukończyć Szkołę Magii trzeba stworzyć własną czarodziejską różdżkę, nauczyć się rzucać zaklęcia oraz wybrać się do zakazanego lasu w celu uzyskania tajemnej receptury eliksiru. 

Półkolonie Marzeń - W świecie Czarodziejów to skupulatnie przygotowany Warsztat przepełniony twórczymi zadaniami z zakresu magii. Każdy dzień ma przemyślany program, w którym nie brakuje zajęć ruchowych na świeżym powietrzu oraz kreatywno - plastycznych prac. Wszystko z elementami języka angielskiego przekazywanego w atrakcyjny sposób. DZIEŃ PIERWSZY- Zaklęcia i uroki -czeka nas nauka zaklęć -stworzymy magiczne różdżki -napiszemy czarodziejskie listy DZIEŃ DRUGI- Wyprawa do zakazanego lasu -zwiedzimy zakazany las -czeka nas lekcja tworzenia eliksirów z profesorem Snape'm -odwiedzimy kino w Hogwarcie -nauczymy się układu tanecznego z czarodziejską różdżką DZIEŃ TRZECI- Wycieczka DZIEŃ CZWARTY- Zajęcia z zielarstwa -odwiedzi nas zielarka -stworzymy magiczne zakładki -czekają nas zajęcia z zielarstwa z Nevillem Longbottomem - Mandragory -zatańczymy szalony taniec z magicznymi miotłami DZIEŃ PIATY- ZAPISKI ALBUSA DUMBLEDORE'A -turniej wiedzy o Hogwarcie -magiczne kolorowe kamienie -symatyczny atrament i pióro- nauka pisania czarodziejów -zumba Półkolonie mają w swoim zakresie również wycieczkę oraz seans filmowy. Koszt turnusu to 699 zl- w cenie wyżywienie, ubezpieczenie i troskliwa opieka Koszt jednodniowego warsztatu 149 zł- w cenie wyżywienie, ubezpieczenie i troskliwa opieka PLAN POGLĄDOWY, MOŻE ULEC ZMIANIE.

Halloween w środku lata? Czemu nie! Dla tych co się niczego nie boją, tych odważnych i ciekawskich 😉 zapraszamy do nas, wspólnie zwiedzimy Zamczysko rodzinki Adamsów. 

Półkolonie Marzeń to strrrrasznie fajny warsztat, w którym każdy dzień to inna przygoda. Pomysłowy, ciekawy i twórczy. Kreatywna praca połączona z aktywnością na świeżym powietrzu to doskonały duet półkolonii w mieście. U nas nie zabraknie sprytnie przemyconego języka angielskiego 😉 DZIEŃ PIERWSZY- Aż przechodzą dreszcze... -zabawa zapoznawcza- poznajemy swoje imiona -stworzymy upiorne lampiony -pobudzimy do życia tajemniczego pana Kostka DZIEŃ DRUGI- W chatce czarwonicy -odbędziemy podróż do krainy cieni -zajrzymy do czarodziejskiego kociołka -u czarownicy będziemy mieć lekcję warzenia eliksirów DZIEŃ TRZECI- Wycieczka DZIEŃ CZWARTY- Strach się bać -czeka nas zaczarowana przeprawa -zjemy deser nie z tej ziemi! -stoczymy walkę z potwornym slimem. DZIEŃ PIĄTY- W pokoju Wednesday -stworzymy potworną girlandę -przelecimy się latającym dywanem -zatańczymy pajęcze wygibasy Koszt turnusu 699 zł- w cenie wyżywienie, ubezpieczenie i troskliwa opieka Koszt jednodniowego warsztatu 149 zł- w cenie wyżywienie, ubezpieczenie i troskliwa opieka PROGRAM POGLĄDOWY, MOŻE ULEC ZMIANIE.

Jesteś ciekawy jakie życie wiedli jaskiniowcy,  a może intrygują Cię egipskie mumie? Z naszą ekipą Podróżników w Czasie odwiedzisz ciekawe miejsca, a nawet zajrzymy razem w przyszłość ⌛

Półkolonie Marzeń - Wehikuł Czasu to nasza propozycja na lato w mieście. Wspaniały, bogaty program, który oferuje każdego dnia inny Warsztat. Ciekawa tematyka pozwoli przenieść się dzieciom w różne rejony historii, oraz poznać słówka i wyrażenia związane z danym miejscem w języku angielskim. DZIEŃ PIERWSZY- U Jaskiniowców -nauczymy się prehistorycznego malarstwa -sprawdzimy się w prehistorycznych kalamburach -odtworzymy biżuterię jaką nosili jaskiniowcy -poznamy bliżej dinozaury DZIEŃ DRUGI- Sekrety egipskich mumii -poznamy techniki pisania hieroglifami -stworzymy swoje piramidy -nauczymy się zawijać mumie :) -stworzymy bransoletę Faraona DZIEŃ TRZECI- WYCIECZKA DZIEŃ CZWARTY- Królowie i księżniczki -odtworzymy średniowieczny zamek -skomponujemy wróżkowe szaszłyki -poznamy książęce atrybuty DZIEŃ PIĄTY- Przyszłościodrom -polecimy rakietą w kosmos! -zobaczymy deszcz meteorytów -stworzymy galaktyczne kule -poznamy obcych ;) Koszt turnusu to 699 zl- w cenie wyżywienie, ubezpieczenie oraz troskliwa opieka. Koszt jednego dnia warsztatowego to 149 zł - w cenie wyżywienie, ubezpieczenie oraz troskliwa opieka. PLAN POGLĄDOWY- MOŻE ULEC ZMIANOM.

_edited.png


Jesteśmy dla Was


Pon-Pt 9.00-17.00


+48 728 258 408

Angielski dla dzieci i młodzieży

bottom of page