top of page

Fiszka - mała, ale ważna karteczka.
W Charatonik Academy kładziemy silny nacisk na naukę języka angielskiego poprzez zabawę. Staramy się przekazać wiedzę w ciekawy, angażujący i interesujący sposób. Naszym celem jest stworzenie fantastycznej atmosfery poprzez "odkrzesłowienie" zajęć. Dzięki temu nauka nie jest obowiązkiem, a przyjemnością.

Dzieci przyswajają wiedzę w inny sposób niż dorośli, dlatego warto przemycać słówka z języka angielskiego w zwykłych, codziennych sytuacjach. Dzienny kontakt z językiem zaowocuje w przyszłości. Znajomość języka obcego w dzisiejszych czasach to otwarcie furtki do lepszej pracy, wspaniałych podróży i większych pieniędzy. Warto już dziś zadbać o przyszłość naszych dzieci.

Przychodzimy do Was z doskonałym i prostym rozwiązaniem. Fiszki to skuteczny sposób nauki słówek. Małe karteczki z powodzeniem urozmaicają naukę. Pomagają przyswoić nowe słówka, odświeżyć stare, powtórzyć te, które sprawiają trudności. Na fiszkach znajdują się słowa, które dzieci z 2 klas przerabiały na zajęciach. Zachęcamy gorąco do zabawy w domu fiszkami, które są do ściągnięcia za darmo z naszej strony. Można je powiesić, schować, przykleić - pozostawiamy tutaj pole do popisu Waszej kreatywności :)


Bedroom_-_labels
.pdf
Download PDF • 156KB

Kitchen_-_labels
.pdf
Download PDF • 157KB

Bathroom_-_labels
.pdf
Download PDF • 157KB

Living_room-_labels
.pdf
Download PDF • 157KB
21 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


_edited.png


Jesteśmy dla Was


Pon-Pt 9.00-17.00


+48 728 258 408

Angielski dla dzieci i młodzieży

bottom of page